Pokud se vám líbí některý z mých výrobků a rádi by jste jej zakoupili, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím emailu info@karlenka.cz.
Naleznete mě také na facebooku www.facebook.com/karlenkaoriginal.

pondělí 18. listopadu 2013

Nalaďte se...

… na Vánoce

Patříte mezi ty, kteří s nadšením očekávají  jaké módní trendy  budou provázet letošní Vánoce a tak skupujete hromady časopisů a nevynecháte jediný pořad určený vánočnímu ladění, anebo sázíte na osvědčenou klasiku?  

Já osobně vánočním trendům příliš nepodléhám. Miluji časopisy o bydlení, kde nacházím spoustu inspirace pro mé tvoření, ale řídím se hlavně svým srdcem. Mám ráda přírodní materiály a od toho se odvíjí celé mé tvoření.


Ať už jste milovníci módních trendů, anebo jen hledáte inspiraci, pojďte se se mnou podívat, co by vám letos rozhodně nemělo chybět  ...


 
Trendem číslo jedna je návrat k přírodě...

Do výzdoby interiéru vašeho domu a vánočního stromečku můžete zakomponovat například skořápky oříšků, sušené pomeranče, různé druhy koření – oblíbená je skořice a badyán, ale také březovou kůru, různé větvičky, mech ,anebo třeba jablka.

Bílá barva…

 Kromě přírodnin bude hlavní roli hrát také bílá barva ať už bude zastoupena v podobě vánočních ozdob, mašlí, svíček, či sněhového poprašku (který snadno vytvoříte pomocí speciálního spreje) na vánočním stromku, nebo adventním svícnu.

 
Čiré sklo…

Doplňky z čirého skla mají v aranžmá symbolizovat námrazu a led. Můžete je využít třeba na originální adventní svícen, kdy svíčky místo na klasický adventní věnec umístíte do skleniček, které dozdobíte dle vašich představ.

Handmade výrobky…

Jedná se o ručně zhotovené výrobky, které se těší stále větší oblibě především proto, že jsou vždy originálem a každý výrobek má tak své nezaměnitelné kouzlo.  

Originální handmade výrobky můžete zakoupit také v mém internetovém obchodě na  www.fler.cz/karlenka, kde naleznete vánoční ozdoby, girlandy, andělíčky, zápichy do květináče a mnoho dalšího nejen vánočního zboží.  
 

Přeji vám hezké, nejen vánoční tvoření.
 

Žádné komentáře:

Okomentovat